Chcesz sprawić prezent bliskiej osobie, której pasją są motocykle, ale nie wiesz co będzie odpowiednie? Nic nie szkodzi! Wszystkim się zajmiemy! Nasz zespół doradców pomoże dobrać uniwersalny produkt “Must have”, który z pewnością spodoba się obdarowywanej osobie. Takie prezenty świetnie sprawdzają się w przypadku, kiedy nasz ofiarowywany jest początkującym motocyklistą albo np. właśnie zmienił motocykl i potrzebuje dokupić / wymienić części.
Jeżeli boisz się, że do końca nie trafisz w gust albo do zakupu potrzebujesz więcej informacji, jak np. rozmiar ubrań…  mamy dla Ciebie alternatywę! 

Stworzyliśmy bon podarunkowy, który w ciągu roku od zakupu można zrealizować w naszym sklepie stacjonarnym i internetowym, uwzględniając cały asortyment. 

Zalety vouchera:

  • personalny – Bon jest wypisywany na okaziciela, dzięki czemu prezent jest bardziej spersonalizowany,
  • czasowy – Aż 12 miesięcy na wykorzystanie bonu,
  • przejrzysty – kwota do wykorzystania jest wpisana na bonie, dzięki czemu obdarowywany może zapoznać się z ofertą produktową na stronie internetowej i zaplanować wykorzystanie bonu,
  • kompatybilny – wartość z bonu można rozłożyć na kilka transakcji, a dodatkowo  istnieje możliwość dopłaty gotówką lub kartą (w przypadku zakupów przekraczających wartość kwoty bonu), 
  • zróżnicowany cenowo – kwota wartości bonu jest nieograniczona – to Ty decydujesz jaką kwotę chcesz przeznaczyć. 
  • kompleksowy – Obejmuje cały asortyment sklepu MxLife oraz usługi serwisu Motocare.