GOGLE OAKLEY PROVEN SHATTERED

DLA MNIE / Gogle / Gogle na zrywki / Gogle Oakley /


[O57704[W]]

Cena: 169.00 PLN
Dostępność:
brak towaru
Przewidywany czas realizacji zamówienia 7 dni.
Ilość:
Kup teraz

 

Gogle posiadają:

  • Flexible O Metter konstrukcja oprawy zwiększająca pole widzenia
  • szybka Lexan lens (wysokej jakości szyba, odporna na zarysowania),
  • Anti-Fog (ochrona przed parowaniem),
  • trzywarstwową gąbkę (maksymalny komfort),
  • mocowanie na zrywki.
  • pasują do większości kasków,
  • taśma z sylikonem celem lepszej przyczepności na kasku,
  • możliwość wymiany szyby (podwójne i pojedyncze).

Oakley oferuje nowoczesne google MX series będące wynikiem 25 letniej technologii w produkcji gogli snowboardowych, spełniających wszystkie standardy dla ochrony oczu przed zagrożeniami występującymi podczas ostrej jazdy. Maksymalna ochrona nie zmniejsza komfortu i dopasowania. Oakley w goglach MX oferuje ochronę i wykonanie uznawane przez najlepszych riderów na świecie. Ultralekka i elastyczna oprawa O MATTER połączona z szybką LEXAN wytrzymującą uderzania i spełnia rygorystyczne standardy ANISI Z87.1 i EN 1938. Soczewki z powłoką przeciwko parowaniu F3 maksymalnie zwiększają Twoje pole widzenia, a warstwa irydowa zapobiega oślepieniu podczas jazdy. Nie możesz być skupiony na jeździe bez komfortu i poczucia bezpieczeństwa, dlatego zostały zaprojektowane z największą dbałością o szczegóły. Gogle z potrójną warstwą gąbki przylegającej do twarzy ,jednocześnie pochłaniającą pot, wyposażone są także w system utrzymujący właściwe ciśnienie wewnątrz nich. Nasi projektanci zastosowali sylikonowy pasek zapobiegający ześlizgiwaniu się gogli. Gogle posiadają najbardziej zaawansowany technologicznie system ochrony przed łzawieniem podczas szybkiej jazdy.W celu zapewnienia ochrony szyby oraz łatwości czyszczenia jej w trakcie jazdy zalecane jest stosowanie zrywek, dzięki którym błoto i śnieg nie zmusi Cię już nigdy do niepotrzebnego zatrzymywania się.

Sposób czyszczenia szyby w goglach Oakley:

Plutonit oraz Lexan wymaga wyjątkowej ochrony i powinienem być czyszczony wyłącznie załączonym woreczkiem, ewentualnie woda z delikatnym mydłem…po wyschnięciu – wypolerować delikatnie woreczkiem. Nie suszyć wpływem dodatkowego ciepłą zewnętrznego np. suszarka, grzejnik.

Gwarancja:

Gwarancja jest na 2 lata na wszystko za wyjątkiem porysowań szyby, po 2 latach serwis pogwarancyjny. Warunkiem rozpatrzenia gwarancji jest paragon.


Sugerowane produkty z kolekcji:
doczytywanie ....