OLEJ DO AMORTYZATORÓW CASTROL SYNTHETYK 5W 0,5L

DLA MOTOCYKLA / Oleje i smary / Oleje do zawieszenia / Olej 5W /


[070]

Cena: 32.90 PLN
Dostępność:
jest w magazynie
Poznań: jest
Gubin: jest
Ilość:
Kup teraz

Castrol Synthetic Fork Oil to w pełni syntetyczny płyn do amortyzatorów motocyklowych zapewniający optymalną siłę tłumienia we wszelkiego typu zawieszeniach jednośladów szosowych i terenowych. Syntetyczna baza olejowa ze swoim naturalnie wysokim wskaźnikiem lepkości zapewnia idealną charakterystykę tłumienia oraz brak fadingu(zanikania) tłumienia w szerokim zakresie temperatur.

Castrol Synthetic Fork Oil charakteryzuje się szybkim wydzielaniem powietrza i zachowaniem charakterystyki tłumienia nawet w najtrudniejszych warunkach pracy napotykanych w sporcie motocyklowym. Castrol Synthetic Fork Oil eliminuje występujące w układzie zawieszenia tarcie spoczynkowe, zapewniając jego płynną pracę od chwili rozpoczęcia jazdy.

Oleje serii Castrol Synthetic Fork Oil reprezentują nowy standard w dziedzinie płynów do układów zawieszenia i moga być stosowane we wszystkich motocyklach wyczynowych w tym również crossowych. Mieszając ze sobą płyny o różnej lepkości można uzyskać płyn o optymalnej dla danego zawieszenia charakterystyce.

ZALETY I KORZYŚCI:

  • zapewnia doskonałe tłumienie w szerokim zakresie temperatur
  • szybko wydziela powietrze zapobiegając fadingowi (zanikowi  tłumienia)
  • chroni przed zużyciem mechanicznym wydłużając żywotność podzespołów
  • minimalizuje tarcie spoczynkowe umożliwiając płynną pracę
  • chroni przed korozją

Zalecany do układów tłumienia w zawieszeniach motocykli o wysokich osiągach, w tym również motocykli crossowych.Sugerowane produkty z kolekcji:
doczytywanie ....