KOMPLET ONE VAPOR LITE SIDE SWIPE GR/BCK

DLA MNIE / Odzież Motocyklowa / Odzież offroadowa / Komplety /


[50180-088-038-XL]

Cena: 708.00 PLN
Cena promocyjna: 354.00 PLN

Dostępność:
brak towaru
Rozmiary:
Ilość:
Kup teraz

One Industries posiada ugruntowaną pozycję w świecie sportów motocyklowych. Filozofia One Industries i cele pozostają niezmienne: „Dostarczać jak najlepsze produkty dla zawodników motocrossu, enduro i downhillu”. Każdego roku eksperci od ochraniaczy i odzieży sportowej spędzają wiele godzin z utalentowanymi zawodnikami na torach oraz trasach zjazdowych, a także w laboratorium projektowym, wymyślając oraz poprawiając produkty. One Industries jest firmą z „wyższej półki”, co oznacza, że sprzęt jest: innowacyjny, niepowtarzalny, wygodny i bardzo dobrej jakości.

Topowy komplet marki One Industries

Bluza: Multipanelowa konstrukcja wykonana z poliestru siateczkowe panele wentylacyjne Krój dopasowany do sylwetki motocyklisty Kołnierz przystosowany do używania stabilizatora karku Przedłużana część tylna pomaga utrzymać bluzę w spodniach. 100% poliester

Spodnie: Anatomiczna konstrukcja wzmacniana na tylnej części Kordura. Siateczkowe panele wentylacyjne Duże panele stretch elastyczny materiał w okolicy kolan. Skórzane panele po wewnętrznej części kolan odporna na wycieranie oraz temperaturę. Regulowana szerokość w pasie.Sugerowane produkty z kolekcji:
doczytywanie ....