KASK AIROH AVIATOR 2.1 WHITE PEARL[AV214-M]

Cena: 1,599.00 PLN
Dostępność:
brak towaru
Rozmiary:
Ilość:
Kup teraz

 

Nowa skorupa kasku AIROH'a AVIATOR 2.1 wykonana została z kompozytu zawierającego włókno węglowe i kevlar, co gwarantuje maksymalną odporność przy jednoczesnym zachowaniu znakomitej ergonomii i lekkości konstrukcji.

Idealne dopasowanie do głowy zawodnika zapewniają, aż 3 rozmiary anatomicznych strukturalnie skorup. AIROH AVIATOR 2.1 to jeden z najlżejszych kasków motocrossowych na świecie. Waga kasku zaczyna się od zaledwie 980 g i rośnie w zależności od dołożonego osprzętu.

Nowa odsłona AVIATORA 2.1 to nowy wymiar rozbudowanego systemu wentylacji. Zaawansowane wloty powietrza z tyłu, na górze (z możliwością przykrycia) oraz w szczęce kasku z filtrem przeciwpyłowym, zapewniają maksymalny przepływ powietrza.

Wnętrze kasku zostało wyposażone w system EMERGENCY FAST TAKE umożliwiający szybkie zdjęcie kasku z głowy w razie urazu, bez narażania poszkodowanego na ewentualne urazy kręgów szyjnych. Najbezpieczniejszy model zapięcia samozaciskowego typu DD.
Nowe, w pełni wyjmowane i nadające się do prania wnętrze 2DRY zapewnia optymalną chłonność i komfort użytkowania. Materiał środka - Sanitized to w pełni oddychające i higieniczne wnętrze.Sugerowane produkty z kolekcji:
doczytywanie ....