FILTR POWIETRZA BO KTM GS600 LC4 350/600 87-92

DLA MOTOCYKLA / Filtry / Powietrza / Gąbkowe / Gąbkowe filtry powietrza / KTM /


[BO0802]

Cena: 49.00 PLN
Dostępność:
brak towaru
Ilość:
Kup teraz

Filtry powietrza BO Motor-Oil to gwarancja najwyższej jakości. Wykonane w oparciu o nowoczesną technologię dzięki czemu zapewniają skuteczną ochronę nawet w najtrudniejszych warunkach.

· Zewnętrzna warstwa gąbki zatrzymuje większe fragmenty nieczystości zasysane z powietrzem, np. piach lub błoto.

· Druga warstwa bardzo drobnej gąbki zatrzymuje najmniejsze cząsteczki kurzu, jednocześnie umożliwiając odpowiedni przepływ powietrza do silnika.

· Gruby rant z gąbki zapewnia dokładny styk z obwodem wlotu powietrza do silnika, jednocześnie spełniając właściwości filtrujące.

· Specjalna technologia łączenia zewnętrznych oraz wewnętrznych elementów filtra zapobiega odkładaniu się nieczystości pomiędzy warstwami oraz rozwarstwianiem.

Dzięki specjalnie dobranym komponentom uzyskano wyjątkowo wytrzymały materiał, z którego wykonana jest gąbka filtra. Pozwala to na wielokrotne pranie z użyciem środków chemicznych, łącznie z benzyną.

Filtry BO motor oil są zwykle nieco mniejsze od fabrycznych odpowiedników. Ma to na celu łatwiejszy montaż oraz poprawę przepływu powietrza wewnątrz air box’a. Dla podwyższenia żywotności filtra oraz lepszej ochrony silnika zaleca się używać preparatów BO PROTECT CLEANER( do mycia) oraz BO PROTECT AIR( do nasączania filtra).

Pasuję do :

KTM

LC4 350/600 87-92



Sugerowane produkty z kolekcji:
doczytywanie ....