KASK AIROH TERMINATOR 2.1 WHITE PEARL[T_214_S]

Cena: 1,099.01 PLN
Dostępność:
brak towaru
Rozmiary:
Ilość:
Kup teraz

AIROH zaprojektował zupełnie nowy kask przeznaczony do offroad. TERMINATOR 2.1 to pozycja pośrednia pomiędzy serią STELT i AVIATOR.
Kask wyposażono w rewolucyjny system wentylacyjny z wlotami powietrza, które umieszczono w okolicy szczękowej i czołowej, natomiast wyloty znajdują się z tyłu głowy. Wysoce wentylowane wnętrze łatwo odprowadza nadmiar ciepła na zewnątrz, co gwarantuje komfort podczas jazdy.

Wyjmowane wewnętrzne wyposażone w system EMERGENCY FAST TAKE umożliwiający szybkie zdjęcie kasku z głowy w razie urazu. Wnętrze i policzki są wyjmowane przez co można je bez problemu prać. Wykonano je z materiału niszczącego na grzyby i bakterie oraz odpornego na przyjmowanie zapachów.
TERMINATOR 2.1 został wykonany z włókna węglowego i kevlaru, dzięki czemu uzyskano bardzo niską wagę. Waga kasku zaczyna się od zaledwie 1020 g i rośnie w zależności od dołożonego osprzętu. Najbezpieczniejszy model zapięcia samozaciskowego typu DD.

Skorupa jest wykonana w dwóch indywidualnych rozmiarach, dzięki czemu uzyskano lepsze dopasowanie kasku.Sugerowane produkty z kolekcji:
doczytywanie ....