RĘKAWICE ALPINESTARS ATLAS BLACK[35650910-XL]

Cena: 259.00 PLN
Dostępność:
brak towaru
Przewidywany czas realizacji zamówienia 14 dni.
Rozmiary:
Ilość:
Kup teraz

Najwyższej klasy rękawice znanej światowej marki Alpinestars model Atlas, przeznaczone do off road, enduro, supermoto, a także do jazdy turystycznej i miejskiej

Są to innowacyjne, lekkie rękawice o niskim profilu, które zostały zaprojektowane by zapewnić motocykliście prawdziwe poczucie wolności.
Połączenie najlepszej ochrony (protektory z tworzywa thermoplastik-polyuretan), dobrego designu i świetnej chwytności to gwarancja wygody i elastyczności dla motocyklistów.

Rękawice zapewniają wysoki poziom bezpieczeństwa poprzez wykorzystanie poliuretanowej osłony kostek, stanowiącej solidną strukturę ochrony krytycznej części dłoni w razie wypadku. Zewnętrzne poduszeczki piankowe zapewniają dodatkową ochronę.

Siatkowe panele trzech pierwszych palców zapewniają swobodny ruch i dobrą wentylację, podczas gdy niskie wycięcie motocrossowe nadgarstka i bezpieczne zapięcie zapewniają komfort użytkownika.

Wzmocnienia dłoni wyściełane clarino zapewniają optymalny komfort i tłumienie drgań, podczas gdy silikonowe drukowania na palcach i dłoni zapewniają najwyższą przyczepność i osiągi. Zakrzywione palce ułatwiają bezpieczny chwyt, zapewniają wygodę i zmniejszają zużycie materiału.

Skórzane elementy na małym pacu i kciuku zwiększają odporność na ścieranie. Elastyczne panele na wierzchu dłoni zapewniają idealne przyleganie.Sugerowane produkty z kolekcji:
doczytywanie ....