GOGLE OAKLEY PROVEN NIEBIESKI METALIK

DLA MNIE / Gogle / Gogle na zrywki / Gogle Oakley /


[O01723]

Cena: 169.00 PLN
Dostępność:
jest w magazynie
Poznań: jest
Gubin: brak
Ilość:
Kup teraz

GOGLE OAKLEY NIEBIESKI METALIK

Gogle posiadają:

- Flexible O Metter konstrukcja oprawy zwiększająca pole widzenia

- szybka Lexan lens (wysokej jakości szyba, odporna na zarysowania),

- Anti-Fog (ochrona przed parowaniem),

- trzywarstwową gąbkę (maksymalny komfort),

- mocowanie na zrywki.

- pasują do większości kasków,

- taśma z sylikonem celem lepszej przyczepności na kasku,

- możliwość wymiany szyby (podwójne i pojedyncze).

 

       Oakley oferuje nowoczesne google MX series będące wynikiem 25 letniej technologii w produkcji gogli snowboardowych, spełniających wszystkie standardy dla ochrony oczu przed zagrożeniami występującymi podczas ostrej jazdy. Maksymalna ochrona nie zmniejsza komfortu i dopasowania. Oakley w goglach MX oferuje ochronę i wykonanie uznawane przez najlepszych riderów na świecie. Ultralekka i elastyczna oprawa O MATTER połączona z szybką LEXAN wytrzymującą uderzania i spełnia rygorystyczne standardy ANISI Z87.1 i EN 1938. Soczewki z powłoką przeciwko parowaniu F3 maksymalnie zwiększają Twoje pole widzenia, a warstwa irydowa zapobiega oślepieniu podczas jazdy. Nie możesz być skupiony na jeździe bez komfortu i poczucia bezpieczeństwa, dlatego zostały zaprojektowane z największą dbałością o szczegóły. Gogle z potrójną warstwą gąbki przylegającej do twarzy ,jednocześnie pochłaniającą pot, wyposażone są także w system utrzymujący właściwe ciśnienie wewnątrz nich. Nasi projektanci zastosowali sylikonowy pasek zapobiegający ześlizgiwaniu się gogli. Gogle posiadają najbardziej zaawansowany technologicznie system ochrony przed łzawieniem podczas szybkiej jazdy.

W celu zapewnienia ochrony szyby oraz łatwości czyszczenia jej w trakcie jazdy zalecane jest stosowanie zrywek, dzięki którym błoto i śnieg nie zmusi Cię już nigdy do niepotrzebnego zatrzymywania się.


Sposób czyszczenia szyby w goglach Oakley:

Plutonit oraz Lexan wymaga wyjątkowej ochrony i powinienem być czyszczony wyłącznie załączonym woreczkiem, ewentualnie woda z delikatnym mydłem…po wyschnięciu – wypolerować delikatnie woreczkiem. Nie suszyć wpływem dodatkowego ciepłą zewnętrznego np. suszarka, grzejnik.

Gwarancja:

Gwarancja jest na 2 lata na wszystko za wyjątkiem porysowań szyby, po 2 latach serwis pogwarancyjny. Warunkiem rozpatrzenia gwarancji jest paragon.Sugerowane produkty z kolekcji:
doczytywanie ....