KALESONY TERMOAKTYWNE X-CROSS ZIP

DLA MNIE / Akcesoria / Bielizna termoaktywna /


[KALESONY-X-CROSS-M]

Cena: 115.01 PLN
Dostępność:
brak towaru
Rozmiary:
Ilość:
Kup teraz

Najbardziej zaawansowana technologicznie seria bielizny BodyDry. Bikomponentowa struktura dzianiny utrzymuje skórę sucha i optymalizuje mikroklimat systemu ubioru nawet w trakcie wyjątkowego wysiłku.
Po każdej stronie materiału zastosowano różne włókna. W ten sposób wytworzono dwie odmienne powierzchnie:
1) pierwsza (POLIPROPYLEN) stanowiąc warstwę dystansowa odprowadza wilgoć od skóry do następnej warstwy dzianiny. 100% ANTYBAKTERYJNA – ochrona wynika z naturalnych właściwości włókna. Efekt dodatkowo wzmocniony jest JONAMI SREBRA na stale umieszczonymi w włóknie elementarnym
2) druga zaś (POLIAMID) warstwa absorbcyjną – rozprasza wilgoć na swojej powierzchni i błyskawicznie schnie.
Budowa wyrobu oparta jest na ”mapie ciała” , w której wyszczególniono strefy wzmożonego pocenia się oraz strefy zwiększonej ochrony termicznej. Jest anatomicznie dopasowana do układu mięśni.
Najwyższa funkcjonalność, niezwykła elastyczność, idealne dopasowanie, optymalny komfort w każdej sytuacji. Specjalne elastyczne strefy 3D odpowiadają za zoptymalizowana mobilność mięśni oraz ich kontrolowany ucisk wspomagający lepsze ukrwienie podczas wysiłku •fizycznego.
Zachowuje kształt nawet po długim czasie użytkowania.
Jest bakteriostatyczna i antyalergiczna.
 WYPRODUKOWANO W POLSCE
z najwyższej jakości włókien Włoskich.
Bielizna BodyDry dzięki unikalnemu sposobowi wytwarzania materiału z którego jest wykonana, charakteryzuje się najlepszym na rynku współczynnikiem eksportu wilgoci z powierzchni ciała.W użytkowaniu wygląda to tak że w momencie tworzenia się kropli potu na powierzchni ciała, zewnętrzna warstwa materiału (bardziej chłonna) wyciąga wilgoć na zewnątrz i rozprowadza ją na dużą powierzchnię co powoduje przyspieszone parowanie. Warstwa wewnętrzna, dzięki temu pozostaje sucha, zapewniając użytkownikowi komfort nawet przy wielogodzinnym wzmożonym wysiłku


Sugerowane produkty z kolekcji:
doczytywanie ....