KOSZULKA TERMOAKTYWNA X-CROSS ZIP[KOSZULKA-X-CROSS-M]

Cena: 120.00 PLN
Dostępność:
brak towaru
Przewidywany czas realizacji zamówienia 3 dni.
Rozmiary:
Ilość:
Kup teraz

Najbardziej zaawansowana technologicznie seria bielizny BodyDry. Bikomponentowa struktura dzianiny utrzymuje skórę sucha i optymalizuje mikroklimat systemu ubioru nawet w trakcie wyjątkowego wysiłku.

Po każdej stronie materiału zastosowano różne włókna. W ten sposób wytworzono dwie odmienne powierzchnie:

Budowa wyrobu oparta jest na ”mapie ciała” , w której wyszczególniono strefy wzmożonego pocenia się oraz strefy zwiększonej ochrony termicznej. Jest anatomicznie dopasowana do układu mięśni.

Najwyższa funkcjonalność, niezwykła elastyczność, idealne dopasowanie, optymalny komfort w każdej sytuacji. Specjalne elastyczne strefy 3D odpowiadają za zoptymalizowana mobilność mięśni oraz ich kontrolowany ucisk wspomagający lepsze ukrwienie podczas wysiłku •fizycznego.

Zachowuje kształt nawet po długim czasie użytkowania.

Jest bakteriostatyczna i antyalergiczna.

WYPRODUKOWANO W POLSCE

z najwyższej jakości włókien Włoskich.

Bielizna BodyDry dzięki unikalnemu sposobowi wytwarzania materiału z którego jest wykonana, charakteryzuje się najlepszym na rynku współczynnikiem eksportu wilgoci z powierzchni ciała.W użytkowaniu wygląda to tak że w momencie tworzenia się kropli potu na powierzchni ciała, zewnętrzna warstwa materiału (bardziej chłonna) wyciąga wilgoć na zewnątrz i rozprowadza ją na dużą powierzchnię co powoduje przyspieszone parowanie. Warstwa wewnętrzna, dzięki temu pozostaje sucha, zapewniając użytkownikowi komfort nawet przy wielogodzinnym wzmożonym wysiłku.

Dokładny skład : 48% poliamid , 46% polipropylen , 6% elastanSugerowane produkty z kolekcji:
doczytywanie ....