SPODNIE MOTTO WEAR CORA CT[CORA-CT-XS]

Cena: 469.00 PLN
Dostępność:
jest w magazynie
Poznań: jest
Gubin: brak
Rozmiary:
Ilość:
Kup teraz

Motto wear

Ubrania motocyklowe to bardzo ważne wyposażenie każdego motocyklisty. W tej kwestii istotny jest nie tylko styl oraz wygląd, ale przede wszystkim poziom bezpieczeństwa. Obojętne jakim sprzętem jeździsz i czy jedziesz „do sklepu po bułki” czy przez całe miasto do pracy – najważniejsze jest bezpieczeństwo i komfort.

Motto Wear dokłada wszelkich starań aby połączyć te dwa aspekty,  łącząc to jeszcze z odpowiednim nowoczesnym stylem i trendami mody. Kto nie lubi jeździć na motocyklu w jeansach? Szczególnie jak jest gorąco. Ale bądźmy szczerzy – bawełniane spodnie są dość słabym zabezpieczeniem przy kontakcie z asfaltem. Nie wspominając o braku tak ważnych protektorów kolanowych.

Produkty Motto Wear są albo podszyte odpornym na ścieranie 100% Kevlar®em DuPont(TM). Wszyskie modele są wyposażone w protektory CE (SAS-TEC lub KNOX® w zależności od modelu).

Jeansy motocyklowe Motto Wear to idealne ubrania na motocykl do przejażdżki po mieście, do pracy, na imprezę, zlot i więcęj. W końcu nie muszisz się przebierać, ponieważ są tak wygodne jak zwykłe jeansy. I do tego świetnie wyglądają.

 

Spodnie jeansowe damskie MOTTOWEAR Cora CT

Nowość MOTTOWEAR 2012 - CORA CT to ulepszona wersja rewelacyjnych damskich jeansów motocyklowych TORA. Jeansy motocyklowe wykonane z nowego innowacyjnego jeansu przeplecionego odporną na ścieranie przędzą wielowłókienkową PA 6.6 - zapewnia to odporność na ścieranie całych spodni (a nie tylko części podszytych Kevlarem®). Nowa technologia "CT" oferuje większy komfort oraz dużo lepsze bezpieczeństwo dla motocyklistek. A ochranicze D3O® dbają o bezpieczeńswo kolan. CORA CT to zdecydowanie najfajniejsze damskie jeansy na motocykl w sezonie 2012.

- wykonane z nowego, innowacyjnego jeansu CT

- wyjmowane i regulowane protektory kolanowe d3o® z certyfikatem CE

- wysokiej jakości, wytrzymały jeans

- modny i stylowy luźny krój

- dłuższe nogawki aby spodnie nie były za krótkie siedząc na motocyklu

- jacket connector

- odporny na zużycie zamek YKK

- oddychające i przewiewne

- możliwość zamontowania protektorów biodrowych (protektory biodrowe mocowane są "w pasie" i wymagają z reguły jeansów o większym rozmiarze)Sugerowane produkty z kolekcji:
doczytywanie ....