WAŁ KORBOWY HONDA CRF 250 04-07[11.1334]

Cena: 898.99 PLN
Dostępność:
jest w magazynie
Poznań: jest
Gubin: brak
Ilość:
Kup teraz

WAŁ KORBOWY HONDA CRF 250 R 04-07

Opis: Kompletny wał marki AOKI. Produkt w 100% zgodny ze specyfikacją producenta. Produkt wykonany z bardzo dobrych materiałów, bardzo precyzyjnie i zapewniający najwyższą jakość!

AOKI to angielska firma specjalizująca wyłącznie w produkcji wysokiej klasy zamienników silnikowych, jak: tłoki, korbowody, sprzęgła czy kompletne wały do wyczynowych motocykli cross i enduro. Produkty są zgodne z normami producentów motocykli. Jakością nie odbiegają pod żadnym względem od innych znanych marek, jak ProX czy Wiseco.

Produkt made in Taiwan. Aktualnie niemal wszystklie tego typu części produkowane są poza Europą i USA. Produkty AOKI są wytwarzane w tych samych fabrykach, z których korzysta bardziej znana marka ProX.

Zestaw: Wszystko jest ze sobą idealnie spasowane i zakute (korba i połówki wału), jak fabryczna część. Wystarczy zamontować do motocykla. Nie ma potrzeby rozkuwać, zakuwać, wyważać i ponosić niepotrzebne koszty. W motocyklach 4T jest już zamntowana zębatka rozrządu (ta dolna, na wale) na jednej z części wału.

TOWAR DOSTĘPNY OD RĘKI.Sugerowane produkty z kolekcji:
doczytywanie ....